علیرضا خلیلی

درباره ما بیشتر بدانید!

آکادمی کدخدا نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه دانش مهندسی و معماری تشکیل شده است. این مجموعه با تیم تحقیقاتی قوی و به‌روزی که دارد، دوره‌های آموزشی هوشمندانه‌ای طراحی می‌کند تا علوم فعالیت حرفه‌ای و موثر را گسترش دهد و افراد توانمند برای شغل‌های مهندسی برای امروز و فردای کشور بسازد. افرادی که در دنیای مهندسی حرفی برای گفتن داشته باشد.

پلی میان آموزش و بازار کار

کدخدا، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در آکادمی کدخدا تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم..

مراحل آغاز به کار و رشد

مدیر مجموعه جناب مهندس علیرضا خلیلی از سال 1393 به آموزش نرم افزار اتوکد و بیش از دو سال سابقه تدریس زبان آلمانی و بیش از 5 سال سابقه کار عملی در جامعه مهندسی امروز فعالیت خود در حوزه آموزش در جامعه مهندسی شروع کرده است.

این مجموعه با هدف گسترش آموزش های مرتبط به رشته مهندسی از مدرسین مجرب در زمینه های طراحی سازه و مدل سازی و زبان تخصصی عمرانی و معماری و دیگر نرم افزار های مهندسی دعوت به همکاری میکند.

از طریق صفحه “تماس با ما” با شماره های ذکر شده ارتباط بگیرید.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار